Strona główna Biznes Zdjęcia portretowe pracowników

Zdjęcia portretowe pracowników

1778

Duże korporacje często decydują się na profesjonalne sesje zdjęciowe własnych pracowników. Ich zdjęcia portretowe, wykonywane w różnych sceneriach, mają za zadanie wspierać i kreować wizerunek korporacji, podkreślać ich kompetencje, wzbudzać zaufanie. Rolę takich zdjęć doceniają też właściciele średnich i mniejszych przedsiębiorstw – to niezastąpione narzędzie wizerunkowe, które można wykorzystać na przykład na stronie internetowej.
Korzyści, jakie niesie profesjonalna sesja zdjęciowa, są z wizerunkowego punktu widzenia niezastąpione, jednak samo jej wykonanie nie zawsze spotyka się ze zrozumieniem ze strony osób fotografowanych. Jak zmienić niechęć w entuzjazm?

Na zdjęcia biznesowe wynajmij profesjonalistę

Profesjonalne portfolio zdjęciowe twojej firmy i jej pracowników stworzy jedynie fotograf – profesjonalista. Musisz wiedzieć, że osoby takie, nie tylko dysponują odpowiednimi umiejętnościami technicznymi, umożliwiającymi wykonanie dobrych jakościowo i przekonujących fotografii, ale też umiejętnościami interpersonalnymi. Potrafią przekraczać bariery, nawiązywać więzi i przełamywać niechęć osób uwiecznianych na fotografiach. Umiejętność nawiązania kontaktu z modelem jest jedną z najważniejszych cech profesjonalnego fotografa.