Strona główna Portret Fotografia do portfolio

Fotografia do portfolio

1887

Marzy ci się kariera w modelingu? Chcesz zostać hostem / hostessą, aktorem / aktorką lub po prostu podjąć pracę w zawodzie, w którym prezencja i wygląd odgrywają pierwszorzędną rolę? Jeśli tak, zadbaj o profesjonalne portfolio. Twoje umiejętności są co prawda najistotniejsze, ale zanim zyskasz szansę na to, by je w pełni zaprezentować, musisz zainteresować sobą potencjalnego pracodawcę. Umożliwi ci to właśnie portfolio i fotografie: zdjęcia portretowe, studyjne i plenerowe, a w niektórych przypadkach (modeling) również akty.
Ponieważ zdjęcia kształtują twój wizerunek, zadbaj o to, by były możliwie najlepiej cię przedstawiały i były możliwie profesjonalne.

Sesja zdjęciowa – profesjonalne portfolio

Dlaczego profesjonalizm jest tak ważny? Dobry fotograf dopasuje charakter zdjęć do twoich oczekiwań i potrzeb. Pomoże ci wybrać stylizację, dobrać make up, wybrać scenografię i plenery. Sfotografuje cię w odpowiednim świetle i w pozie, która najlepiej odda twoją urodę, wyjątkowość, niepowtarzalność lub inne twoje zalety. Dzięki temu, mimo iż będziesz musiała / musiał zainwestować w takie fotografie, inwestycja ta szybko się zwróci, owocując ofertami pracy.